Карантинот во Русија почна да ги дава првите резултати: Две пијани мајки и домаќинки прават проблеми во зградата во 2 часот по полноќ

Соседите во оваа зграда во Краснојарск слушнале галама во 2 часот наутро и излегле да видат за што се работи. Во еден од становите имало семејна тепачка…

Две пијани мајки се карале и тепале, додека нивните мали деца биле будни и плачеле. Тие повикале полиција, а еден од нив сними дел од атмосферата додека да пристигнат полицајците.

Дали овие суштества можат да се наречат мајки?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!