Мистеријата дали севернокорејскиот лидер Ким Џонг Ун е жив, продолжува: Ова видео е снимено вчера на пазар во Хонг Конг

Сличноста со севернокорејскиот лидер е неверојатна.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.