Пијаниот сфати дека имал силна жена, која не толерира тој да се зјапа со други жени

За време на семејна расправија, на младата мајка ѝ пукна филмот, кога пијаниот кај обвинет за швалерај, па уште и се обиде да ѝ го турне телефонот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!