Руската манекенка Марија Лиман која по волја на судбината заглавила во Лондон за време на пандемијата, бара љубовен партнер кој ќе биде со неа во карантин

Манекенката на својот Инстаграм профил објави дека бара „шармантен, сексуален партнер кој нема коронавирус“. Девојката исто така објасни дека заедно со „партнерот“ сака да си помине убаво во карантин. Па, ако сте во Лондон, не пропуштајте ја шансата!

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.