Мотика таленти

Властите во Грција забраниле пловечки платформи на оваа плажа, па погледнете како туристите стигнуваат до брегот со сите лични работи на нив

Туристите во Грција кои се качиле во траект за да стигнат на плажа во Крит беа „пријатно“ изненадени кога им беше наложено да се симнат од бродот и да „прошетаат“ низ водата длабока до вратот со своите работи. Инцидентот се случил затоа што на плажата во Крит властите забраниле употреба на пловечка платформа поради загриженост

10 Мотика најсмешни видеа за минатата недела

Викенд е време за дупло смеење уживајте во нашата компилација.   #1 Ај сликај ме овде #2 „Ние не сме луѓе што доручкуваат нешто многу…“ – Исто така НИЕ на all inclusive одмор 👇 #3 Мажи, не си ги давете девојките, да не доживеат ваква трансформација под вода   #4 За некого сабота е работен

На Таша малку ѝ падна незгодно кога баткото ја фати што прави во теретаната

Таша, позната како @tashabrazilliano на социјалните мрежи, креваше тегови во теретана во сиви шорцеви. Тоа е ризичен избор кога имате менструација, па среде тренингот Таша сакаше да се увери дека сè е во ред. Таа погледна преку рамо за да види дали има некој наоколу пред да ги провери нејзините шорцеви, но не забележа дека

Приказната за Ден Саундерс: Ги измамил банките и банкоматите и повлекол 1,3 милиони долари што не биле негови – ги организирал едни од најраскошните забави со тие пари

Еден човек по име Ден Саундерс од Австралија успеал да извлече 1,3 милиони долари од банкомат и да ги потроши за четири месеци, за потоа да се предаде. Ден решил да повлече 130 долари од банкомат, мислејќи дека подоцна ќе се справи со последиците.       Способноста за повлекување големи суми пари ја открил

Две Британки се тепаат за маж на одмор во Грција. За каков ли маж станува збор ваква страстна тепачка?

Двете туристки кои се уште не се идентификувани, се тепале среде Малија, околу 30 километри источно од главниот град на грчкиот остров, Ираклион. Видеоснимките направени од случајни минувачи ги прикажуваат жените како се удираат со тупаници и клоци. И нормално ниедно машко реши да не се меша во тепачкава и да не ја спречува, а

Инфлуенсерката која бараше бесплатни дополнителни авионски седишта за оние кои се дебели, сега има ново барање до базените

27 годишната Џелин Чејни – која рече дека Бог ѝ дал задача да се залага за дебели луѓе – често ги користи социјалните мрежи за да емитува наводна дискриминација со која вели дека се соочува како дебела личност, најчесто на аеродромите.   Нејзините неодамнешни лудории вклучуваат заглавување во ротирачка врата на аеродромот О’Харе во Чикаго.

Кога се ‘рчкаш со погрешен човек: Го каснало отровна змија додека спиел па тој се разбудил и ја изгризал до смрт

Сантош Лохар, спиел во камп на работници во близина на Раџаули во индиската држава Бихар, кога бил нападнат. Откако се разбудил од сон, неговиот изненаден одговор бил брзо да ја зграпчи змијата со железна прачка и да ја гризне три пати, при што животното умрело.   35-годишникот, кој престојувал во шумската област како дел од