10 фотографии кои дефинитивно треба да ги видите доколку размислувате да изневерувате

Изневерувањето можеби ќе ви звучи забавно, сѐ додека не ве фатат.

Овие изневерувачи го добиле тоа што го заслужиле откако нивните партнери, или блиски на нив, дознале што им се случува зад грбот и решиле да им одржат лекција.

10. Девојката пронашла долна облека која не ѝ припаѓа на неа во креветот на нејзиното сега поранешно момче

9. Тој морал да слуша како човекот од фотографијата и неговите пријатели се фалат за аферите и колку се глупави нивните сопруги што не ги откриле…

8. Тотална распродажба на сопственостите на сопруг кој изневерил

7. Сопругата им го честита бебето на нјезиниот сопруг и неговата љубовница преку весник

6. „Драги соседи, сопругот ме изневери па мора да се преселам! Ви благодарам за убавите спомени.“

5. Кога ќе ја изневериш сопругата по вашата 20-годишнина од брак

4. Хозе многу ја зезнал работата и морал да истетовира извинување и признание за да ја врати довербата на својата сопруга

3. Зошто вандализам кога можеш да му го нападнеш нервниот систем

2. „Го видов момчето на мојата пријателка во Еплбис со друга девојка па морав да фотографирам за доказ.“

1. Ја начекал својата девојка со нејзиниот цимер