Еротика

Победничката на вашиот омилен избор на убавина „Мис Бум Бум“ си го осигура нејзиното природно богатство на 2 милиони евра

„ Ние Бразилките сме познати по убавите за*ници, па затоа е фер да ги чуваме на сигурно“, изјави 35 годишната манекенка Нети Кихара. Оваа година атрактивната 35-годишна бразилска манекенка Нети Кихара победи на изборот за убавина Мис Бум Бум, кој ја одредува сопственичката на најубавиот за*ник на годината. Тоа беше причина плус бринетата да одлучи

Баба Мадона ги почести следбениците со пикантна фотосесија

Мадона исто така прави се што може за да остане малку релевантна. На пример, таа ги почести своите речиси 17 милиони следбеници на Инстаграм со зачинета фотосесија. Не секој може да ги цени фотографиите, бидејќи имаше и многу луѓе кои реагираа шокирано. Инаку, на првата фотографија и се гледала брадавицата и тоа е спротивно на

Девојката која се омажи за себе одлучи многу брзо да се разведе

Ова е Бразилката Крис Галера. И летото очајуваше да најде втора половина, па реши да се омажи за себе. Девојката отиде во црква, направи сè официјално, организираше голема прослава … Но, тогаш се случи нешто неочекувано. Крис вели дека запознала некого и затоа решила сама да се разведе од себе. Сега таа е среќна во

Руската Ким Кардашијан воодушевува со своите облини

Манекенки Анастасија Квитко во светот е позната како „руската Ким Кардашијан“. И таа ја оправдува оваа титула, а некаде дури и ја надминува. Погледнете ја Настија и размислете: што гледате? Таа е девојка со извонредни форми и големини. Ајде да разгледаме жешки фотографии по повод нејзиниот роденден.

Запознајте ја најубавата полицајка на светот од Татарстан

Полицајка од Казан воопшто не изгледа како типичен сообраќаен инспектор: изгледа како модел и е љубител на модерната филозофија. Запознајте ја Камила Насирова – вработена во Државниот инспекторат за безбедност на сообраќајот на Министерството за внатрешни работи на Руската Федерација за Република Татарстан. Девојчето има чин полициски поручник. Камила активно ја одржува својата страница на

Запознајте ја 43-годишната руска пејачка, на која годините и еластичноста не и се проблем

43-годишна руска пејачка, поранешен солист на руската поп група Лицеум и групата Кафе со дожд, солист на групата Винтиџ, Ана Плетнева, има што да покаже на социјалните мрежи. Таа е опасна конкуренција за помладите колешки.

Како изгледаат стјуардесите во униформа, а како во слободното време? (30 слики)

Стјуардесите се познати по својот формален, но многу пријатен изглед. Во нивните уредни и често тесни облеки тие се грижат ништо да не ви недостасува додека сте високо на небото, но како изгледаат тие во слободно време? Ако на пример одат на плажа? Направивме колекција фотографии за да ја задоволиме вашата љубопитност.