Еротика

Бразилската пејачка ги заслепи сите со фустанот, на забавата за својот сингл

28-годишната бразилска пејачка, текстописец, актерка, танчерка и претприемач Анита (Лариса де Мацедо Мачадо) облече прилично проѕирен фустан на забавата по повод нејзиниот сингл „Girl from Rio“ во Мајами Бич.

„Скандинавска божица“: Шведскиот модел ги освои срцата на милиони мажи со долгите нозе

Милиони мажи ширум светот лудуваат по фитнес моделот од Шведска, која со долгите нозе ги освои срцата на спротивниот пол. Со висина од 178 сантиметри, должината на нејзините нозе е 108 сантиметри. Ија кога била тинејџерка била многу слаба и воопшто не била популарна кај момчињата. Со текот на времето, таа реши своите недостатоци да

Англиската фудбалерка Медлин Рајт се повлече од спортот за да почне да заработува на своето тело (15 слики)

Се започна пред неколку месеци, кога на интернет се појавија фотографии и видеа со недолчино однесување на 22-годишната фудбалерка Медлин Рајт, како вдишува нешто непознато и како пие алкохол додека вози. Нејзината кариера наеднаш од плафонот тресна на земја. Во Англија вакво однесување на спортист не се толерира, па девојката беше суспендирана. Соочена со својата

Како изгледаат стјуардесите во униформа, а како во слободното време? (35 слики)

Стјуардесите се познати по својот формален, но многу пријатен изглед. Во нивните уредни и често тесни облеки тие се грижат ништо да не ви недостасува додека сте високо на небото, но како изгледаат тие во слободно време? Ако на пример одат на плажа? Направивме колекција фотографии за да ја задоволиме вашата љубопитност.

Учителка-наркоманка видела дека нема пари во образованието, па излезот го нашла во заработката на најстариот и најлесен начин

Британската поранешна наставничка, која била бездомник и крадела од сопствената мајка за да преживее, сега собрала 1 милион евра од Онли Фанс. Елиза Роуз Вотсон (31) се приклучи на платформата кон крајот на 2019 година по повеќе години злоупотреба на дрога и алкохол. По завршувањето на универзитетот со диплома по психологија во 2016 година, Елиза

Запознајте ја Хејли Хаселхоф, првиот „плус-сајз“ модел на Плејбој

Хејли Хаселхоф е популарна американска плус-сајз актерка и модел. Таа е исто така позната по Оле Амбер во оригиналната серија ABC Family Huge. Таа неодамна за прв пат се појави на насловната страница на германската верзија на Плејбој. И не се срамеше да го покаже своето тело.

Девојката била избегнувана поради надворешниот изглед, но пластичната хирургија била тука за неа

26-годишната швајцарска државјанка Селин Сентино сакала да го промени својот изглед како тинејџерка. За да изгледа привлечно таа вложила околу 40.000 евра во пластични операции, поточно во операција на носот, зголемување на градите и усните, корекција на линијата на вилицата, образите и вилицата. Сентино ја постигна фигурата на куклата Барби, отвори профил на Инстаграм и

Милионерката која се збогати од продавање интимни фотографии призна дека боледува од шизофренија

Микаела Теста (20) од Голд Коуст, Австралија, направи цело богатство продавајќи ги своите интимни фотографии на OnlyFans. Приходот на девојката изнесува околу 162.000 долари месечно. Сепак, девојчето чувало една тајна. Микаела на својот Инстаграм, каде има 1,2 милиони следбеници, призна дека има ментално нарушување, што довело до долгорочна употреба на нелегални супстанции. Според неа, во

Актерка од филмови за возрасни е кандидатка за гувернер на Калифорнија

Мери Кери веќе се обиде да стане гувернер на Калифорнија во 2003 година, но потоа загуби од Арнолд Шварценегер. Таа неодамна одлучи да се кандидира за предвремените избори во Калифорнија во ноември 2021 година. Патем, таа ќе се бори за функцијата со 71-годишната трансродна маќеа на Ким Кардашијан, Кејтлин Џенер.