10 познати личности кои покажаа на социјалните мрежи како е навистина да се биде мајка

Знаеме дека славните личности живеат гламурозен живот опкружен со луксузна и дизајнерска облека.

Сепак, овие актерки и пејачки покажаа дека тие се исто како и останатите мајки во светот затоа што и тие треба да се справат со непроспиени ноќи, расплакани бебиња, повраќање и менување пелени.

1. Кристен Бел

2. Криси Тејген

3. Џенифер Гарнер

4. Пинк

5. Серена Вилијамс

6. Дру Баримор

7. Хилари Даф

8. Кели Кларксон

9. Карди Б

10. Ким Кардашијан