14 познати личности кои покажуваат дека никој не е безбеден од лоша фотографија

Некои познати личности изгледаат како да ги насликал најдобриот уметник. Нивната харизма и уникатност може да биде дел од квалитетите што ги разбудуваат.

Сепак, сè уште е важно да се запамети дека секој од нив е исто така човечко суштество и дека она што го знаеме како „совршенство“ не секогаш се однесува на нив. Еве неколку фотографии на кои може да се види дека и зад секој тој гламур се крие една „обична личност“.

Селена Гомез

Софија Вергара

Ријана

Криси Тејген

Кети Пери

Ники Минаж

Мајли Сајрус

Бијонсе

Бритни Спирс

Кара Делевињ

Ким Кардашијан

Џенифер Лоренс

Тајра Бенкс

Џенифер Гарнер