Дечкото се додворува на убава девојка во Јапонија

Еве зошто не е сигурно да правите вакви потези во Јапонија.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.