Девојката му направи брутална шега со сендвичот на својот дечко

Му го направила сендвичот ептен вкусен, ама со една специјална состојка внатре.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.