Фраерот стана и магионичар кога ја виде суперзгодната девојка

Бебешка финта или не, вреди да се проба, кога не знае како поинаку :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.