Инстаграмџиката сакаше да сними совршено и многу популарно видео и успеа во тоа

Попопуларно од ова не можеше да биде :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.