Како би изгледале 14 познати личности доколку беа животини?

Кога мислиме на најомилените познати личности во светот, нивната неспорна убавина прва ни доаѓа на ум. Но, што ако тие беа различни?

На пример како животни? Дали тие би изгледале попривлечни кога би биле слатки и меки како нашите миленици? Ајде да видиме…

1. Морган Фриман

2. Чајан

3. Џони Деп

4. Мелиса Мекарти

5. Џејсон Moмоа

6. Анџелина Џоли

7. Рики Мартин

8. Шакира

9. Адам Драјвер

10. Пенелопе Круз

11. Бред Пит

12. Софија Вергара

13. Хоакин Феникс

14. Мајли Сајрус