Комшиите се степаа затоа што едниот (каратистот) зборувал со жената на другиот

Карантинот ги извади сите карти на маса и сечие лудило излезе на површина. Инцидентот се случи во едно предградие на Москва.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!