Мажот ѝ приреди многу романтично изненадување на сопругата во карантин

Со пена, свеќи, двајцата по бањарки… Гледајте до крај!

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.