Меси се откажа од Барса и потпиша за Албанија, а еве и видео од прославата

Изгледа прилично среќен со новиот трансфер.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.