Младоженецот реши да ѝ се одмазди на свршеницата така што на свадбата пушти видео каде го изневерува со неговиот зет

Снимките од младоженецот како објавува видео од невестата како го изневерува со сопругот на неговата сестра, стана вирално низ Кина. Човекот ја открил аферата на неговата идна сопруга со неговиот зет, додека сестра му била бремена и решил да биде трпелив и да ѝ се одмазди на „најсоодветниот“ начин.

Првин на видео бим зад нив одела нивната љубовна приказна а веднаш потоа се појавила снимка од зетот и невестата како лежат голи во кревет. Во меѓувреме младоженецот ја прашува невестата: „Мислеше дека не знаев?“, а таа го удира со букетот цвеќе. Потоа парот бил разделен од шокираните членови на семејството.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!