Ниту еден ММА турнир во Казахстан не може да заврши без масовна тепачка на крај

Да погледнеме како заврши последниот турнир во главниот град на Казахстан, Нур-Султан (до лани Астана). Според неофицијални информации, тренерот на градскиот тим го избодел со нож тренерот на гостинскиот тим, после што започнала тепачката.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!