Нова, бразилска, улична боречка вештина: Кој прв ќе се нокаутира самиот себе?

Смешна, бесконтактна улична тепачка со неочекуван крај.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.