Ова без сомнение е најбизарната боречка вештина која некогаш сте ја виделе

Не се смејте, човекот можеби си е уролог по професија, па само така знае да се тепа :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!