Плавушата го изведе најромантичното пиење пиво што до сега сте го виделе

Начинот на пиење на пивото е толку романтичен, што едноставно ве повикува на романса.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.