Појадокот на овој човек е најчудното нешто што ќе го видите денес

Појадокот важи за најважниот оброк во денот, но ако на менито имаме тортиља со мармалад, сенф и банана, мислам дека повеќето од нас би го скокнале појадокот.

Корисникот на TikTok, Hairy Spice, пак се чини дека е сосема задоволен со таа комбинација на намирници.

„Гурманот“ не губеше време за подготовка на својот појадок, тој на тортиљата намачка мармалад, сенф и еден куп зачини, за на крај да додаде неизлупена банана. И покрај чудниот појадок, Harry изгледа дека ужива.

@hairy_spiceHappy Breakfast!!

♬ original sound – Hairy Spice