Смешки: Пијан флерт на збава во кафич доцна во ноќта

Панталоните не го издржаа притиокот, а тоа е само најава за она што следи :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.