Спектакуларен вооружен грабеж со комбе на супермаркет во холандскиот град Харлем

Криминалците точно знаат по што се дојдени, а тоа се фиоките со пари на банкоматите.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!