Што му се случи на пијаниот Холанѓанец кој не сакаше да носи маска во авионот за Ибица

Ниту тој, ниту другар му не веруваат во корона, особено кога ќе се нацицаат :).

Наместо на Ибица, завршија во притвор.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!