Жестока тепачка на штипски и кавадаречки навивачи за македонски второлигашки фудбал?! Нема лабаво!

Само напред браќа, да не ве лажат политичарите дека имате други непријтели, вие меѓу себе сте си најголеми непријатели!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!