Жена од Мајами која тврди дека свингерството ѝ го направило бракот посилен ги открива најлудите барања од луѓето

Модел на Инстаграм откри како е да се биде сопруга во отворена врска, како и некои од најлудите барања што ги имала за OnlyFans. Патриша Кеј, од Мајами, заработува за живот преку вебстраната за возрасни OnlyFans каде претплатниците ѝ плаќаат за голи фотографии и слични „услуги“.

Таа наплаќа 200 долари од фотографија и иако прифаќа врски за една ноќ не излегува на вечери и состаноци, затоа што е во брак.

Патрисија користи Инстаграм, каде има 335.000 следбеници, координирајќи и свингерски мисии на кои секако оди заедно со својот сопруг. И Патрисија и нејзиниот сопруг велат дека имаат корист од нивната отворена сексуална врска, каде уживаат во друштво на други луѓе во спалната соба, како и кога биле гледани или гледале други.

„И двајцата сме многу визуелни, па претпоставувам дека ние сме комбинација направена од небото – тој всушност беше оној кој ме запозна со животниот стил и тоа беше многу ослободувачки! Само со тоа што ги доживеав овие авантури со мојот сопруг, се забавувам во целост нѐ прави подобар пар.“, вели Патриша.

Што се однесува до страницата OnlyFan на Патриша, таа вели дека повеќето од момците таму се „слатки“ со неа, иако таа исто така добила неколку необични барања – како што е одење по нив во валкани чевли. „Најлудото барање што го имам добиено од обожавател е да го тепам од забава, а потоа да преминам преку него со моите валкани чевли. Искрено, никогаш не сум направила ништо премногу лудо само затоа што сум загрижена за мојата безбедност. Но имам инаправено неколку разголувања во јавност, така што тоа можете да го сметате за лудо.“, додава Патриша.

Патриша и нејзиниот сопруг имаат најмалку една или две свингерски средби месечно, а кога се во можност и повеќе. 23-годишната жена додаде дека таа и нејзиниот сопруг наишле на многу познати фаци во свингерската заедница, но таа нема да ги открива имињата.