10-годишното дете без размислување скокна во базенот за да го спаси својот 3-годишен брат

Помалиот брат го бутна во базенот без да знае какви последици тоа може да донесе…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *