10 Мотика најсмешни видеа за минатата недела

Уживајте во нашата викенд компилација и не заборавајте да се смеете.

 

#1

Стави мајсторе, само гледај кај ставаш ако сакаш да ти се посреќи

#2

Кој е чудакот овде? Сосетката не го сака „манијакот“ сосед, а ниту пак тој неа, „лудачка од соседството“

#3

„Леле другар ми колкав имал“ – Епа признаваме дека Индиците за прв пат пријатно изненадија со заплетот

#4

„Женче ај мирисни ја свеќава да ти купам една“

#5

Е сите ако имаме ваква инспирација за вежбање ќе нема никаков проблем

#6

Кој кого јавна овде? Ете зошто не треба животните да ги носиш на пикник со девојка ти

#7

Кога на девојките им е здодевно во маркет, нервозата ја истеруваат во градите

#8

Јапонско реално ТВ шоу: Момците одат на деловен состанок и немаат поим дека се наместени

#9

Никогаш не планирајте просидба во воздух! На некој ќе му дојде да се фрли…

#10

Дечкото таман мислеше му се посреќи, но го згреши второто прашање…

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *