10 познати трудници чии голи мешиња „парадираа“ каде и да се појават

Облеките за трудници постојано се развиваат, а во последно време се чини дека е во тренд обелоденетата облека што го покажува трудничкото стомаче. Многумина оваа тенденција ја припишуваат на она што Ријана го носеше додека беше бремена со своето прво дете. Сепак, без разлика дали тоа ги инспирирало другите мајки или не, вистината е дека бремените жени го крадат шоуто насекаде со своите смели модни избори.

 

1. Џеси Џеј

 

2. Адријана Лима

 

3. Сиара

 

4. Андреа Питер

 

5. Набила Бенатиа

 

6. Кајли Џенер

 

7. Камила

 

8. Хедер Рае Ел Муса

 

9. Шеј Мичел

 

10. Ријана

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.