10 работи за славните кои веројатно не ги знаевте досега

Нашите омилени уметници водат интересни животи и понекогаш имаат скриени интереси и чуда за кои можеби не сме свесни. Овие аспекти на нивните личности можат да ја инспирираат нивната работа и да донесат исполнување во нивните животи. Ајде да истражиме некои ѕвезди кои имаат тајна страна која додава длабочина и димензија на тоа што се.

 

1. Чарлс Спенсер Чаплин, Чарли Чаплин, без шминка

 

2. Морган Фримен научил да управува со авион на 65 години.

 

3. Бред Пит е вешт скулптор.

 

 

4. Лана Дел Реј има диплома по метафизика и филозофија.

 

5. Палома Фејт порано била асистентка на магионичар.

 

6. Карли Рае Џепсен е страствена шахистка.

 

7. Џулија Фокс објави 2 книги за фотографија.

 

8. Маргот Роби може да го задржи здивот 5 минути.

 

9. Мадона пишувала книги за деца.

 

10. Кеша е родена со опашка.

 • Pero напиша:

  Madona i knigi za deca…sigurno im objasnila nekoi raboti od mesenje banica
  Margot Robi go zadrzala zdivot 5 minuti..woww kakvo dostignuvanje, mislam deka treba Ginis da se vkluci…
  a nekoj da prdne i da go zadrzi 1 minuta? pa i toa e dostignuvanje…
  zarem nemate nekoj pameten nesto pametno da pise

 • Gjole напиша:

  Pero, ne e demokratija da davas bezvredni komentari i da vregjas lugje. Nekoj dobro tebe te zenal ili ti ne si razbral nekoi raboti. Odi brat na vazduh i zapoznaj nekoe momice. Ima sigurno nekoe koa saka da gi kazni roditelite. Dosta zamaras lugje so bezmisleni i navredlivi komentari!

 • Царот напиша:

  Џабе ти е брату игнорирај го 95% од тоа што го пише е навреда а останатиот 5% е празни места меѓу зборови…

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.