100% рециклиран Џип, направен од старо железо и стари регистарски таблички

Овој впечатлив џип е паркиран некаде во американската држава Јута и таму ќе остане уште долго. Се работи за уметничка креација на Лајл Николс.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *