11 фотографии кои докажуваат дека хуморот на татковците има посебен „шмек“

За да ви докажеме дека татковците имаат најизострено чувство за хумор денес ги собравме овие 17 фотографии кои покажуваат како татковците можат без напор да ги насмеат своите сакани.

 

1. „Денес мојот сопруг отиде вака на шопинг, како „Дебелиот Тор“

 

2. „Татко ми многу сака да ги копира моите селфи фотографии“

 

3. „Мојот очув ја носеше оваа маица со наслов: „Имам 5 ќерки, не можеш да ме исплашиш“

 

4. „Идејата на мојот татко за новогодишните украси“

 

5. „Еве што прави татко ми на рекордно ниски температури“

 

6. „Татко ми одвои време да го направи ова на стапалото на мајка ми“

 

7. „Татко ми се обиде да завитка подарок“

 

8. „Тиква со многу карактер“

 

9. „Чекајќи ја жена ми да заврши со шопинг“

 

10. „Ова го направивме јас и татко ми за Денот на татковците. Навистина го сакам татко ми и неговата смисла за хумор“

 

11. „Професионален совет од татко за како најлесно да промените пелена“

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.