12 деца на славните личности чие појавување во јавноста секогаш нѐ изненадува

Како дел од нивната работа, познатите личности понекогаш мора да се појават на одредени настани, како настани на црвениот тепих и премиери. Нешто што всушност не е дел од нивната работа е прикажувањето на нивните семејства или секој момент од нивниот личен живот. Иако повремено, некои познати ѕвезди одлучуваат да ги носат своите деца на јавни настани каде што можеме да видиме колку пораснале и секако тоа нам не изненадува и ни се допаѓа.

 

1. Руби Мегваер со нејзиниот татко Томи Мегваер на филмска премиера во 2022 година

 

2. Леланд Фрејзер (лево) и Холден Фрејзер (десно) со нивниот татко Брендан Фрејзер, 2022 година

 

3. Хејзел Патриша Модер, ќерката на Џулија Робертс и Даниел Модер

 

4. Бела Ноче Руфало и нејзиниот татко Марк Руфало на премиерата на „Avengers: Age Of Ultron“ во 2015 година

 

5. Индио Фалконер Дауни и неговиот татко Роберт Дауни Џуниор 2006 vs 2022 година

 

6. Џејн Кери (лево) и нејзиниот татко Џим Кери на филмска премиера во 2008 година

 

7. Табита Бродерик, Џејмс Бродерик и Марион Бродерик со нивните родители Сара Џесика Паркер и Метју Бродерик

 

8. Николо Тучи, Камила Тучи и Изабел Тучи со нивниот татко Стенли Тучи во 2015 година

 

9. Семјуел Афлек и неговиот татко Бен Афлек за време на кошаркарски натпревар во 2022 година

 

10. Вини и Френсис со нивниот татко Џими Фалон во 2017 година

 

11. Џулијан Мареј Стерн со неговата мајка Лиза Кудроу, тогаш и сега

 

 

12. Виолет Афлек со нејзината мајка Џенифер Гарнер, 2010 vs 2022 година

Што мислите, зошто овие познати личности не сакаат многу да ги покажуваат своите деца? Да бевте славни, дали постојано ќе се појавувате со вашите деца? Зошто? Дозволете ни да знаеме во коментарите.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *