12 најлоши тетоважи на сите времиња

За некои луѓе, тетоважата е долг и значаен процес кој вклучува неколку недели внимателно планирање и разгледување. Но, за другите, тоа може да биде импулсивен, непромислен потфат што тие – и пошироката јавност – треба да го трпат засекогаш.

Од кромид под пазувите до грди тролови со вистинска коса, оваа галерија ги содржи најлошите тетоважи.

 

#1 Сопругата на Стјуарт Валентино го напуштила откако тој пијан нацртал пенис од 6,5 инчи на неговиот екстремитет. Таа тврдеше дека тетоважата била една од низата шеги на нејзиниот сопруг-шегаџија. Но, оваа отиде предалеку.

 

#2
Некој тату мајстори никогаш не виделе речник

 

#3 Сега не морам на секој пет минути да им кажувам на луѓето дека сум веган.

 

#4

 

#5

 

#6

 

#7

 

#8

 

#9

 

#10

 

#11

 

#12

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *