13 познати личности кои докажуваат дека бременоста не може да ве спречи да бидете стилски облечени

Некои идни мајки се одлучуваат за лабава, удобна облека, прикривајќи го својот растечки стомак, додека други го прифаќаат гламурот и ги прикажуваат своите нови тела. Познати личности како Ријана, Џенифер Лоренс и Суки Вотерхаус, меѓу другите, дадоа примери со нивните блескави облеки во текот на бременоста, прифаќајќи го стилот без прибегнување кон широка облека.

 

1. Ен Хатавеј

 

2. Керолин Џонс

 

3. Ешли Греам

 

4. Сиара

 

5. Суки Вотерхаус

 

6. Ким Кардашијан

 

7. Џеси Џеј

 

8. Ријана

 

9. Каја Скоделаријо

 

10. Џенифер Лоренс

 

11. Бијонсе

 

12. Кери Вашингтон

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *