15 фотографии од славни личности кои ќе ве поттикнат да си ги истенчите веѓите како во 2000 години

Досега, сите сфативме дека модните трендови се циклични. Ова има многу врска со носталгијата за културата од минатото, а исто така е лесно да се „рециклира“ нешто што некогаш доминирало во нашите стилови во минатото. Денес си поигруваме со идејата да ги вратиме во мода тенките веѓи од раните 2000-ти. Можеби мислите дека сме луди, но почекајте додека не видите како овие веѓи можат да го освежат секој изглед – само земете ги како пример овие прекрасни познати личности.

 

1. Меган Фокс

 

2. Зои Салдана

 

3. Скарлет Јохансон

 

4. Емили Ратајковски

 

5. Кира Најтли

 

6. Ема Робертс

 

7. Сејди Синк

 

8. Пријанка Чопра

 

9. Кара Делевињ

 

10. Џена Ортега

 

11. Маргот Роби

 

12. Зендаја

 

13. Дуа Липа

 

14. Кејт Винслент

 

15. Софија Хаџипантели

 • Aco напиша:

  Poubavi se so krupni vegji

 • Max напиша:

  Тој што ја правел статијава е или слеп или без вкус! Правилото би важело само за последната фотографија.

 • N . N . напиша:

  Gospod ti dal kur – go seces …

  Gospod ti dal vagina – ja bricis …

  Gospod ti dal pamet skroz go izgubi…..

  Gospod dignal race od nas ….!!?!?!?!?!?!?!!

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.