16 годишната тенисерка Сара Бејлек и нејзиниот татко разменија несоодветна прегратка и направија фама во јавноста!

Не е лесно да си ѕвезда на 16 години и сите очи на јавноста да се свртени кон тебе…

  • Detroit напиша:

    KOLKU TATKOVCI IMA OVA???????????
    KOJ POMINA POTRESIJA OD PRASINATA.NE E SAMO TATKO IMA I PRIJATEL, A?????????????

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.