20 прекрасни фустани кои им стоеле совршено на нашите познати холивудски дами

Познатите личности постојано се во потрага по најатрактивните и најпривлечните комбинации на црвениот тепих со цел да го привлечат вниманието на пошироката јавност. Меѓутоа, бидејќи некои фустани изгледаат уште поневеројатни од поинаков агол, можеби ќе треба да ја прегледате целата облека за вистински да ја разберете целта на дизајнерот. Затоа, денес составивме фотографии од фустани на црвениот тепих во сета нивна величественост.

 

1. Џенифер Лопез

 

2. Скарлет Јохансон

 

3. Карли Клос

 

4. Адријана Лима

 

5. Никол Кидман

 

6. Ен Хатавеј

 

7. Селин Дион

 

8. Ема Ватсон

 

9. Меган Фокс

 

10. Лејди Гага

 

11. Лили Колинс

 

12. Рози Ханингтон Вајтли

 

13. Вини Харлоу

 

14. Алесандра Амбросио

 

15. Шарлиз Терон

 

16. Блејк Лајвли

 

17. Лили Колинс

 

18. Лили Роуз Деп

 

19. Џесика Честејн

 

20. Париз Хилтон

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.