22 фотографии кои ќе ви покажат како изгледа вистинска среќа!

Запознавање со вашиот омилен лик од Дизни, гушкање со саканата личност или стекнување нов пријател – радоста е во малите детали! Всушност, тешко е да се фатат тие кратки моменти, но овие луѓе успеаја да ги овековечат засекогаш!

Овде ние сакаме да гледаме искрени емоции и го цениме животот за неговите моменти на радост и среќа. Па ајде да ја шириме љубовта!

 

1. „Бебе за прв пат се среќава со својот татко“

 

2. „Радоста на сурфањето за прв пат“

 

3. „Скокањето сепак може да донесе радост дури и ако не можете да одите“

 

4. „На нашата свадба имаме слика со Том Хенкс“

 

5. „Штотуку го земав моето куче од градинка за кутриња“

 

6. „Одење со помош на егзоскелет за прв пат“

 

7. „Најдоброто утро досега“

 

8. „Син го слуша татко си за прв пат во животот“

 

9. „Вака моите баба и дедо ја прославија 60 годишнината од бракот“

 

10. „За прв пат се сретнува со малото братче“

 

11. „Кралица на вечерта беше мојата пријателка со Даунов синдром. Вака изгледа чиста среќа“

 

12. „Посвоен си и конечно имаш семејство“

 

13. „Таа го избра животот“

 

14. „Уживањето во есента не бира години“

 

15. „Мојот корги му донесе невидена радост на повозрасен човек ова утро“

 

16. „Најголемиот обожавател на Тинкербел“

 

17. „Се гушкаме со татооо!“

 

18. „Придобивката од тоа да имате две кучиња“

 

19. „1о1 годишен старец роден пред авионот да биде измислен, лета за прв пат“

 

20. „Питбул и неговиот мал пријател, има ли нешто послатко?“

 

21. „Не ни треба многу за да се чувствуваме среќни“

 

22. „Како го пречекуваме новодојденецот?“

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.