24-годишната девојка на Леонардо Ди Каприо е многу палава

Ова се последните папарацо фотографии од одморот на 24-годишната манекенка Камила Мороне и 47-годишниот ветеран Леонардо ди Каприо во Свети Вартелеј на Карибите. Меѓу фотографиите има и една пикантерија.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.