Еротика

Возела тркачки автомобили а сега стана ѕвезда во светот на ,,возрасните”

Рене Граси, 26, од Австралија, се откажа од својата тркачка кариера на крајот на 2019 година. Девојката се здоби со популарност продавајќи експлицитни фотографии и видеа на OnlyFans. Оттогаш, Рене заработила скоро 4 милиони долари. Таа неодамна откри дека на своето момче му плаќа најмалку 2.700 долари за секое видео во кое се појавува како

Е ова е истражувачко новинарство: Новинарка прошета разголена за да ги види реакциите

Новинарка од „Сан“ шеташе по улиците на Лондон во разголен топ и ги опиша реакциите на непознати на нејзиниот изглед. Уредничката Анабел Мајзел прошета во летниот топ од марама по инцидентот со Британките Моли Вуд и нејзината пријателка Ејми, од кои беше побарано да го напуштат „The Back of Beyond“ заради слична облека. Според изданието,

Маж и жена отпуштени поради пандемијата открија начин како со задоволство да направат пари

Пандемијата остави многу Британци без пари, но една паметна двојка ја искористи за да ги зголеми приходите десеткратно. Рејли Дизел заработуваше 2.500 фунти месечно во еден ресторан во Лондон пред да ја напушти работата – сега заработува 20.000 фунти продавајќи експлицитни видеа на OnlyFans. Таа и нејзиниот сакан сопруг, кои работеа како готвачи во истиот

Манекенката го плати најголемиот задник во Бразил, а сега секој ден и е исполнет со болка

Популарната бразилска манекенка Ванеса Атаидес го посветува целото свое време и енергија да стане сопственичка на огромен задник. 35-годишната бодибилдерка станува секое утро во 4 часот наутро за да го започне денот во теретана, но ваквите резултати беа невозможно да се постигнат без операција. Со помош на пластична хирургија и полнила, Ванеса го зголеми задникот

Има ли некој доброволец кој сака да изигра една партија голф со Клер Хогл?

Родена е во Сан Диего, голфот ѝ е професија и најголема љубов, а исто така сака и пеење, ужива во својот вегански живот, а омилен филм ѝ е Форест Гамп. Ако ништо од ова не ве заинтересира, нејзиниот изглед сигурно нема да ве остави рамнодушни.

Социјални мрежи и реалност: Моделот ја покажа фигурата на Инстаграм, но вистината е разочарувачка

Познатата руска манекенка, која има повеќе од 22 илјади претплатници на својот профил постојано објавувала фотографии од својот богат живот на Инстаграм: скапи автомобили, огромни букети рози, вечери во луксузни ресторани и празници во странски одморалишта. Барби не беше помалку горда на својот изглед и мамела воздишки со својата совршеност. Неодамна ставила фотографии од плажа