48-годишната американска актерка и модел Брук Бурк на годишен одмор во Доминиканската Република

Додека тетката се релаксираше со пријателите во Доминиканската Република, не заборави да им ја покаже витката фигура на љубопитните објективи на папарацо фотографите.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.