60 годишниот Бред Пит 100% сака да има деца со новата девојка Инес де Рамон, иако НЕ ЗБОРУВА со сите негови 6 деца со поранешната Анџелина Џоли: „Тој е посреќен од кога и да било!“

Долготрајната и сè поогорчена битка за развод што продолжува да се одолговлекува на суд, направи раздор меѓу таткото Бред Пит и неговите деца. Но, за Бред (60) и девојката Инес де Рамон, неговите постојани правни проблеми со поранешната сопруга Анџелина Џоли и неговото отуѓување од неговите деца само ја зајакнаа нивната врска. Всушност, кога станува збор за љубовта, двапати разведениот татко на шест деца се чини дека е посреќен од кога и да е и не ја отфрла идејата за среќен брак и деца со новата девојка.

 

 

 

Се вели дека ѕвездата на „Bullet Train“ ќе започне одново со Де Рамон и дури им кажал на пријателите дека дизајнерката на накит (34) би била „прекрасна мајка“. Пријател на Пит изјави: „Поразително за Бред е тоа што тој во основа немаше односи со своите деца, но Инес беше вистински извор на утеха и тоа всушност ги зближи. Да има повеќе деца во неговиот живот не е исклучено. Инес е млада и Бред рече дека е 100% „за“ ако таа сака да има деца. Ја сака идејата да гради живот со Инес и ништо не е исклучено. Со други зборови, нивната врска е непречена и без драма. Долгорочно е со Инес“.

 

 

 

Заладените односи на Пит со неговите деца, како и неговата жестока разделба од поранешната сопруга Анџелина Џоли повторно беа ставени во центарот на вниманието откако беше откриено дека неговата ќерка Шајло побарала да се откаже од презимето на нејзиниот татко на нејзиниот 18-ти роденден. Минатата недела, извор близок до оскаровецот рече дека неговото бришење од животот на неговата ќерка е само уште еден показател дека тој ги „изгубил своите деца “.

Но, и покрај тоа што Пит беше опседнат со семејна драма и долготрајни проблеми со разводот во последните месеци, неговата врска со Де Рамон само се интензивираше. Парот, кој е романтично поврзан од крајот на 2022 година, беше објавено дека се преселиле заедно во февруари оваа година.

Холивудскиот срцекршач има четири ќерки и два сина со поранешната сопруга Анџелина Џоли (49). Имено, Пит веќе бил во процес на легално посвојување на ќерка која била дел од неговиот живот со месеци пред тој и тогашната партнерка Џоли да објават дека е бремена со Шајло во јануари 2006 година. Џоли отпатувала во Етиопија за да ја посвои својата прва ќерка Захара (19) во јули 2005 година, а Пит дошол со неа на патувањето.

 

 

 

 

„Тој е свесен и вознемирен што Шајло го отфрла неговото презиме“, тврди изворот. „Тој никогаш не почувствувал поголема радост отколку кога таа се родила. Секогаш сакаше ќерка“.

Тие додадоа дека растојанието помеѓу Пит и неговите шест деца – Медокс, 22; Пакс, 20; Захара; Шајло; и близнаците Нокс и Вивиен, 15 – „го боли“.

Медиумите претходно објавија дека најмладата ќерка на Пит, Вивиен – која служеше како асистент на нејзината мајка Анџелина Џоли кога ја продуцираше музичката адаптација на „The Outsiders“ – го наведе нејзиното име како „Вивиен Џоли“ за серијата.

 

 

 

Не е јасно дали Вивиен легално го променила своето име, но на малолетничката најверојатно ќе и треба согласност од родителите или олеснителни околности за да и се дозволи тоа пред да наполни 18 години. Захара претходно се претстави како „Захара Марли Џоли“ на колеџот Спелман кон крајот на минатата година. Најстарите синови на Пит и Џоли, Медокс и Пакс, наводно не го користеле јавно презимето на нивниот татко со години, и двајцата биле отворено антагонисти кон него.

  • Васе напиша:

    Не ги осеќа децата како свои, бидејќи Џоли ги посвои сите (од секој континент по едно дете)!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *