„Ах бе сине подобро да пиеше“ Што прават Канаѓаните при екстремни студови кога не можат да излезат со друштво и мора да седат дома

Студот во Канада „ги суши“ мокрите маици за една минута, ама после има опасност од полетување.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *