„Аиии Мигел“ – Романтичарот на денот испадна голем бакуз ама другарот се потресе повеќе од девојката

Не го заслужува значи се гледа на кого треба да припадне прстенот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *