„Ај олабави“ – Змијата се обидува да заплаши мачка ама…

Ова во шпанските серии е шамар од кој се тркалаат по скалите и го губат бебето.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.