„Ај снимај ме како ти се тртам, мислам дека ќе биде јако!“

„Браво, маче, се гордеам со тебе!“

  • Васе напиша:

    Што има овде чудно, не ми е јасно? Вака јас играв со женска уште на времето кога бев шизик (90-тите)! Која е разликата од тогаш и сега? Тогаш, по „прљавиот танц“, ќе се пофалиш на другарите и никој не ти веруваше! Сега, имаш видео запис! Истиот период бев на ГО во Бугарија и фатив 4 женски, но немав фотографија! Другар што беше со мене се сликаше со шанкерка во кафич и по враќањето измисли приказна и сите му веруваа!!!

  • ja напиша:

    vase, ne e telefon, nintendo switch e. ne snima deckoto, igra…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *