„Ајде да ве видам, ако сте толку силни“- горилата сосема откачи и на посетителите им приреди вистински шок

Животното сакаше да си ја покаже силата и реши тоа да го направи пред публика…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.